Felső dísz nyák



D14 Számítástechnikai alkatrészek, PC-k, monitorok

D14004 D14004
LCD-TFT monitorokhoz
ipari kivitelű fali konzol
D14007 D14007
Monokróm kamera
1280x1024 pixel
D14008 D14008
10/100 Mbit Ethernet switch
LinkPro SOHO 4 portos
D14009 D14009
CISCO 10/100Mbit/sec Ethernet switch, 24 port
WS-C2950T-24
D14010 D14010
Nortel 10/100Mbit/sec Ethernet switch, 24 port
BayStack 425-24T
D14011 D14011
Allied Telesys 10/100Mbit/sec Ethernet switch, 16 port
AT-FS716L
D14012 D14012
LINKSYS 10/100Mbit/sec Ethernet switch, 24 port
SR-224
D14013 D14013
SUNIX paralell interface
PCI-s LPT kártya
D14014 D14014
802.11g/2,4GHz WIFI adapter
D-Link, USB, 54Mbit/s
D14015 D14015
HDMI kábel
1,5m, fekete
D14016 D14016
CCD kamera, PicSight
P83M-GigE-Sm501
D14017 D14017
FSTP patch kábel
10m, 20m, gyári új
D14018 D14018
Optikai patch kábel
MM, LC-LC, 2m
D14019 D14019
Optikai patch kábel
Huber+Suhner, MM, LC-LC, 50/125, 2m
D14023 D14023
B&R ipari számítógép
5PC810.SX02-00
D14026 D14026
Cherry ML4400
Ipari billentyűzet integrált egérrel
D14027 D14027
IOSS DMR210
Ipari QR kód olvasó
D14028 D14028
LC-LC optikai patch panel,
1U, 19" rack, Huawei
D14029 D14029
Rack 19" KVM switch,
LCD, 8 portos, KVM-1508A
D14030 D14030
LC-LC optikai patch kábelek,
SM, MM, 5-75m, vegyes
D14031 D14031
15" érintőképernyős monitor panelok
B&R, 5AP920-1505-K28
Hirdetés kis kép D14032
...
...
Hirdetés kis kép D14033
...
...
Hirdetés kis kép D14034
...
...
Hirdetés kis kép D14035
...
...
Hirdetés kis kép D14036
...
...
Hirdetés kis kép D14037
...
...
Hirdetés kis kép D14038
...
...




Vissza a főoldalra

Az oldalon olvasható információk, képek tájékoztató jellegűek. A termék pontos állapotáról, rendelkezésre állásáról e-mailben érdeklődjön. Érdeklődés esetén az e-mailben mindig tüntesse fel a hirdetés hivatkozási számát (bal felső sarokban látható). A termékleírások nem minden esetben elérhetőek. A letölthető pdf anyagok szerzői jogi oltalom alá esnek. A részletes vásárlási feltételek itt elérhetők. A hirdetésekben szereplő fotókat a szerző engedélye és tudta nélkül tilos felhasználni és másolni.


www.dioda.hu